Статті

ЧОМУ ГОТЕЛЬНУ КОСМЕТИКУ ВАРТО КУПИТИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «TAPOCHKOV»?

Готельна косметика – та категорія продукції, якій при закупівлі не завжди приділяють належну увагу. А дарма, адже постояльці до неї часто ставляться вкрай уважно. Якщо ви вважаєте, що міні-парфумерія для готелю повинна бути бездоганною і роздумуєте, де таку придбати, хочемо розповісти вам, чому вибір слід зупинити на пропозиціях інтернет-магазину «Tapochkov».

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ КУПІВЛІ КОСМЕТИЧНО-ГІГІЄНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ГОТЕЛІВ У НАС:

  • Достатня варіативність пропозицій. У нас є шампуні, гелі для душу, мило, зубні пасти та щітки, набори для гоління та інше.
  • Висока якість кожної товарної одиниці. Ми уважно стежимо за якісними параметрами косметики, за компонентами, що входять до складу, а також за терміном придатності тощо
  • Невисокі ціни на оптові замовлення. З нами вам не доведеться переплачувати на рівному місці. У нас – одні з кращих цін на опт на українському ринку в даному сегменті.
  • Оперативність. Стосується всіх аспектів співпраці: і оформлення замовлення, і комплектації необхідного обсягу продукції, і доставки по Україні. До слова, спосіб доставки, можете вибрати на свій розсуд – ми працюємо з різними транспортними компаніями.
  • Надання вичерпних консультацій. Якщо ви не побачите в каталозі всієї необхідної для покупки інформації, ви можете зателефонувати нашим менеджерам і запитати все, що потрібно. Ми зацікавлені в тому, щоб ви дізналися максимум про товари, перш ніж придбати.

У нас – виключно якісна, безпечна, ефективна і недорога готельна косметика. Заходьте в каталог, вибирайте, що необхідно, і замовляйте! Лише приємні враження від співпраці гарантуємо!