Статті

Для чого потрібно одноразове простирадло?

Одноразове простирадло

Індустрія краси в сучасному світі процвітає зі швидкістю світла. Відкриваються нові салони краси, spa-салони. Зростають потреби клієнтів і їх очікування з приводу обслуговування (наскільки воно буде якісним, приємним, гігієнічним). Існує величезна кількість процедур, які може запропонувати хороший салон краси, і всі вони вимагають якісних матеріалів та інструментів для максимальної ефективності і задоволення клієнта. Одним з найбільш затребуваних матеріалів є одноразове медичне простирадло.

Для чого потрібне одноразове простирадло?

При великому потоці клієнтів не завжди є час на ретельну дезінфекцію крісел, столів кушеток для процедур. Ця проблема вирішується за допомогою стерильного медичного одноразового простирадла, яким можна покрити будь-який предмет. Тепер не потрібно бояться, що робоча поверхня може забруднитися кремом, воском, ефірними маслами і т.д. Після кожного клієнта використане простирадло необхідно викинути і взяти нове. Це не тільки заощадить час для прибирання, а й є більш гігієнічним і стерильним методом роботи. Використовувати таке простирадло можна для масажного столу, кушетки для депіляції, крісел і т.д.

Чому слід придбати одноразове простирадло?

Клієнт кожного салону краси повинен бути впевнений в чистоті поверхні для процедури. Одноразове простирадло має антибактеріальні властивості, що дуже важливо при роботі в області не тільки медицини, але і косметології. Воно також володіє антистатичним ефектом, приємне на дотик, гіпоалергенне. Найбільш затребуваним вважається одноразове простирадло в рулоні, адже так ви самі зможете регулювати його розмір. Інтернет-магазин “Tapochkov” представляє вам широкий вибір одноразового простирадла на будь-який смак. Придбати можна в будь-який час, зробивши замовлення на нашому сайті. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором простирадла, оформити замовлення і отримати свою посилку. У нас ви також можете придбати одноразове простирадло оптом за дуже вигідною ціною!