Статті

ЯКИМИ ПОВИННІ БУТИ ОДНОРАЗОВІ ТАПОЧКИ ДЛЯ САУНИ ТА ЛАЗНІ?

Що таке одноразові тапочки для сауни, лазні? Чи відрізняються вони чимось від звичайних готельних варіантів або це взаємозамінні моделі? Які риси характерні кращим товарам з цієї категорії? Відповіді на ці та інші супутні питання повинен знати кожен власник сауни, якщо прагне, щоб його бізнес був бездоганним у всіх сенсах, навіть в таких аспектах, як комплектація одноразовими тапочками.

ОДНОРАЗОВІ ТАПОЧКИ ДЛЯ САУНИ: ВИЗНАЧЕННЯ І ХАРАКТЕРИСТИКИ

Все одноразове взуття можна розділити на дві категорії: для застосування в сухих і вологих приміщеннях. Так ось, те, що для сухих добре, для вологих часто – не варіант. Тут ми отримуємо відповідь на питання, чи можна в сауні використовувати готельні тапочки. Не варто, а ось, навпаки, в готелі тапочки для сауни можна.

Як випливає вже з самої назви, одноразові тапочки – це вироби, призначені для разового і, що важливо, індивідуального використання. Їх основне призначення полягає в ефективному захисті ніг гостей від грибкових захворювань. Як би ретельно не прибирали приміщення, які б заходи по чистоті не застосовувалися, на 100% виключити ймовірність зараження не вийде, якщо нехтувати одноразовими тапочками.

Найважливіша характеристика розглянутих виробів – антиковзання. Підошва повинна бути виготовлена таким чином, щоб людина могла спокійно піти в лазню, сауну, душ, басейн або інші приміщення, де є вода і слизька підлога. Вологі приміщення відрізняються високим ризиком травматизму. Йти босоніж або в невідповідному взутті – значить навмисно нехтувати своєю безпекою. Ви ж не хочете, щоб ваші гості постраждали? Тоді купіть відповідне взуття.

З підошвою розібралися, тепер про верх. Яким він повинен бути? Правильно, що не вбирає вологу. А ще комфортним для шкіри, так як з нею передбачається прямий контакт. Якщо мова йде про кольори тканини, то вона при намоканні не повинна втрачати початковий колір, фарбуючи інші поверхні.

Також важливо приділити увагу способу кріплення верхньої частини до нижньої. З’єднання може бути прошивним або клейовим. Перший варіант надійніший, але і другий має право бути. Головне, щоб кріплення було міцним. І не тільки тому, що роз’єднання в ході експлуатації загрожує супутніми незручностями для гостя, сприянням підвищення травматичності. Також є ризик, що від’єднані частини потраплять в фільтр басейну, засмітять каналізацію з усіма негативними наслідками.

Підсумуємо: одноразові тапочки для сауни повинні бути зроблені зі спеціальних міцних матеріалів, сприяти зручності та безпеці гостя. Обов’язковими є антиковзаюче покриття підошви, що запобігає травмам, і захистить від грибкових уражень.

КУПИТИ ОДНОРАЗОВІ ТАПОЧКИ ДЛЯ САУНИ З ВИГОДОЮ

Якщо ви якраз розглядаєте варіанти покупки одноразових банних тапочок, запрошуємо ознайомитися з нашими пропозиціями. У нас є класичні моделі з закритим і відкритим носком, а також в’єтнамки. Кращі матеріали, різні колірні рішення, завдяки чому досягається оптимальне співвідношення якості і естетики.

Ціни на весь асортимент – невисокі. Завищувати вартість і втрачати клієнтів – не в наших принципах.

Працюємо по всіх Україні. Дрібні і великі оптові замовлення обробляємо оперативно. Доставку в будь-який регіон країни здійснюємо в мінімальні терміни.

Знадобилися одноразові тапочки для сауни або лазні оптом? Інтернет-магазин «Tapochkov» – до ваших послуг! Вибирайте відповідні варіанти та оформляйте замовлення! Порадуємо якістю виконання виробів, їх оптимальною естетичною складовою, а також доступною ціною!