Статті

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МАНІКЮРУ ТА ПЕДИКЮРУ

Є важливі деталі жіночого іміджу і ім’я їм манікюр і педикюр. Вони повинні бути природними, елегантними, акуратними і, якщо цього вимагає випадок – натуральними. Адже вони доповнюють жіночу красу.

З чого ж починається ця жіноча beauty – підготовка і які інструменти для цього потрібні? Про це і поговоримо далі.

Гарантія та основа першокласного манікюру – високоякісні ножиці для кутикули. Бажано щоб вони були виготовлені з медичної сталі. Якщо твердість сталі висока, то і ножиці довго будуть зберігати гостроту. Їх ми використовуємо для обрізного манікюру. І для того щоб він був красивим, ножиці повинні зручно лежати в руці і плавно замикатися, щоб запобігти порізам.

Якщо потрібно прибрати довжину натурального нігтя, то найкраще скористатися ножицями для нігтів. Леза у таких ножиць зазвичай прямі або злегка закруглені. Також, найкраще, щоб вони були з медичної сталі. Вони повинні легко лежати в руці і не завдавати дискомфорту.

Кусачки для нігтів використовуються в класичному манікюрі для підрізання нігтя. На вигляд вони масивні. Ними можна усунути розшарування нігтя.

Якщо говорити про кусачки для педикюру, крім міцних конструкції вони мають подовження леза. Таким інструментом видаляються навіть загрубілі і врослі нігті.

Додатково потрібно сказати про термін служби ножиць і кусачок. Навіть при правильному догляді, будь-який інструмент колись вийде з ладу. Тому, якщо Ви відчули незручність при роботі з даними інструментами, то краще за все як можна швидше їх заточити.

Бафи для нігтів це пилки особливою прямокутної форми. Основна їхня функція – полірування, при чому як натуральних, так і штучних нігтів. Їх використовують і в домашньому, і в салонному манікюрі (педикюрі). З їх допомогою можливо усунути всі нерівності нігтя.

Для того, щоб акуратно підняти кутикулу і формувати рівну лунку нігтя знадобиться пушер. Він, як правило, має дві робочі поверхні – лопатку і гострий різець. Перша відсуває а друга видаляє дефекти кутикули.

Також, при догляді за нігтями можна використовувати апельсинові палички. Свою назву вони отримали від матеріалу з якого їх виготовили. Палички не травмують ніготь, при очищенні його внутрішньої поверхні, а також мають антисептичні властивості. Єдиний мінус таких паличок – короткий термін придатності.

Найбільшу різноманітність представляють пилочки для нігтів. Вони виготовляються з самих різних матеріалів і мають різне призначення. Металеві, пилочки “наждачки», керамічні, скляні, дерев’яні – їх загальна функція полірування і спил нігтів. Важливе поняття, яке стосується пилок це їх абразивність. Залежно від неї, їх можна розділити на пилки для нарощених або натуральних нігтів.

Щоб надати нігтям гарний і доглянутий вигляд потрібно не так вже й багато, всього лише правильні інструменти. З їх допомогою Ви завжди зможете виглядати відмінно!