Статті

Коронавірус і одноразові тапочки. Як це пов’язано?

Вже більше року ми живемо у світі, де панує коронавірус чи COVID-19, як ми звикли бачити на усіх екранах. Одноразові маски майже стали нашим «другим обличчям», адже без них ні в транспорт не зайти, ні продуктів купити. Одноразові рукавички не настільки популярні, але на початках теж мали своє місце в цій історії.

Що ж можемо сказати ми, виробники одноразових тапочок в Україні? А лише те, що одноразові тапочки повинні стати таким же обов’язковим атрибутом усіх закладів, які надають послуги, як і одноразові маски! Відтепер ми говоримо не тільки про гігієну, але й безпеку людей-клієнтів, які приходять, щоб отримати певні процедури в салони краси, а також про тих, хто відпочиває у готелях, саунах, хостелах тощо.

Як відомо, вірус COVID-19 може тривалий час триматися на поверхнях, тому тапочки не є виключенням. Так, вірус не живе тижнями, але якщо у вас, припустимо, свій салон краси чи лазня, де змінюється величезний потік клієнтів за один день, тоді можливо, що хтось зможе заразитись. Звичайно, можливо дезінфікувати поверхні і тапочки також, але чи воно того варте: витрачати час, кошти і сили на обробку поверхні тапочок. Тим більше, якщо можна обрати хороші одноразові варіанти за доступною ціною!

Наш інтернет-магазин «Tapochkov» пропонує величезний вибір різних одноразових тапочків для готелів і хостелів, саун, салонів краси, масажних кабінетів тощо. Тут є і звичайні махрові тапочки, і одноразові в’єтнамки, і одноразові тапочки для вологих приміщень і слизьких поверхонь.

У нас не лише багато різновидів одноразових тапочок, але й розмірів, кольорів. Крім того, можемо домовитись про ваші креативні рішення!

Ми завжди готові надати консультацію, підказати, як краще, розповісти деталі про наші вироби і зробити усе для того, щоб ви на всі 100% залишились задоволеними від покупки у нас!

У коронавірусу немає ніяких шансів, якщо в гру вступають одноразові тапочки від Tapochkov! Турбуємось про безпеку ваших відвідувачів разом з вами!