Статті

Купити тапочки для гостей у Львові

Мабуть, в наш час нікого не здивувати, якщо запропонувати гостю взути гостьові тапочки. І навпаки, якщо не запропонувати, можна викликати здивування, але в даному випадку виключно негативне. Кожен господар, звичайно, має право сам вирішувати, пропонувати або не пропонувати, комплектувати таким взуттям коридорну тумбу або НЕ комплектувати. Але, разом з тим, радимо зважити всі «за» і «проти».

Якщо ви хочете купити тапочки для гостей у Львові, ознайомтеся з позитивними і негативними сторонами їх наявності в будинку, дізнайтеся, на що звернути увагу при виборі і чим примітні товари інтернет-магазину «Tapochkov». Все це допоможе вам прийняти 100% правильне рішення!

Плюси і мінуси: думка споживача

Ми поцікавилися думкою людей з цього приводу і, підсумувавши, можемо узагальнити наступне.

Гостьові капці: «ЗА»

  • Прояв турботи про гостя, турбота про його комфорт (забезпечення ногам легкості, коли ніщо не тисне, не тре, не турбує) і здоров’я (забезпечення тепла, що особливо важливо, якщо підлога нічим не застелена і / або холодна).
  • Уникнення можливих грибкових інфекцій. Якщо ходити босоніж, то як від гостей до мешканців будинку може перейти грибок (при його наявності), так і навпаки. Не допустити цього з легкістю допомагають гостьові тапочки.
  • Можливість багаторазового застосування для різних гостей однієї і тієї ж пари взуття. Піддавши її елементарним маніпуляціям (прання, чистка, сушка) після чергової експлуатації, можна сміливо пропонувати перевзутися новому гостю.

Гостьові капці: «ПРОТИ»

Що стосується іншої точки зору, то мінуси, в цілому, зводяться до одного: незручність, принесена ногам через неякісні матеріали тапочок, не того, що потрібно, розміру і т.д. Виключити це можна, знаючи, як правильно вибирати гостьові тапочки і на що слід звертати увагу.

Щоб вибір гостьових тапочок був правильним …

… Зверніть увагу на:

  • матеріали підошви і верху. Підошва не повинна ковзати, а верх приносити ногам будь-які незручності;
  • розміри, а точніше їх варіативність, і кількість тапочок. Добре, якщо у вас буде кілька пар і жіночих, і чоловічих розмірів. Скільки саме, залежить від того, скількох гостей за раз по максимуму ви плануєте приймати;
  • дизайн. Повірте, навіть до тимчасового взуття практично кожен придивляється. Ніхто не хоче виглядати смішно і безглуздо. Щоб нікого не образити, пропонувати гостям варто виключно естетичні тапочки.

Чому варто купити тапочки для гостей у Львові в інтернет-магазині «Tapochkov»?

По-перше, у нас є з чого вибрати: і для жінок, і для чоловіків, в різних розмірах, кольорах і моделях, з різних матеріалів. По-друге, кожна товарна позиція примітна добротністю пошиття і зручністю в застосуванні. По-третє, у нас відмінні ціни (одні з кращих на ринку!) На весь асортимент. Не вірите? Перевірте!

Ви з тих, хто вважає, що без гостьових тапочок не обійтися? Вибрали цікаві варіанти з нашого каталогу? Цікавить доставка до Львова, Києва та інших міст України? Ми до ваших послуг! Оформляйте замовлення і будьте впевнені в своєму виборі і позиції!