Статті

Одноразові рукавички

Одноразові рукавички

Незамінним атрибутом в області медицини, косметології, виробництва є засіб індивідуального захисту – одноразові рукавички. Їх використання запобігає зараженню інфекцією, а також доступ мікроорганізмів до шкіри рук. Кожна людина повинна слідувати правилам санітарно-гігієнічних норм, щоб уберегти себе від зараження і фізичних каліцтв.

Одноразові рукавички відрізняються в залежності від призначення. Існують стерильні і нестерильні, з присипкою і без, з різним ступенем міцності, з наявністю текстури поверхні і без неї. Рукавиці виготовляються з різних матеріалів в зв’язку з різною метою їх використання. Найбільш популярні рукавички з латексу, нітрилові, поліетиленові і вінілові.

Латексні рукавички міцні і добре облягають кисть руки. Це підвищує рівень їх надійності та захисту, в них можна не боятися працювати з хімічними речовинами. Такі рукавички дуже широко використовуються в медицині, адже вони еластичні та зручні у використанні.

Нітрилові рукавички найбільш міцні та довговічні. Вони захищають руки від порізів. На кінчиках пальців є спеціальні текстури для кращого захоплення предметів. Також руки в нітрилових рукавичках менше втомлюються, адже вони мають механічну пам’ять.

Вінілові рукавички мають гіпоалергенні властивості, так що відмінно підходять людям з чутливою шкірою. Надійно захищають від впливу хімічних речовин і дуже зручні.

Поліетиленові рукавички хоч і не довговічні, але мають дуже широкий спектр застосування починаючи від медицини, закінчуючи салонами краси і областю харчової промисловості. Відмінно захищають руки від вологи, забруднення і малотоксичних речовин. Також поліетиленові рукавички гіпоалергенні і їх можна вкладати в інші рукавички для захисту рук.

При виборі одноразових рукавичок важливо визначити сферу роботи, в якій вони будуть необхідні, також індивідуальну чутливість до компонентів рукавичок, ступінь їх міцності і еластичності. Якщо ви зможете врахувати всі ці складові, тоді вибір рукавичок буде очевидним, а взаємодія з ними буде приносити тільки задоволення.