Статті

Одноразові тапочки – запорука здоров’я

Як часто ми замислюємося над тим, що здоров’я наших ніг напряму залежить від того, у що ми їх взуваємо. Особливо це важливо у таких громадських установах як баня, сауна чи готель.

Відразу застерігаємо, що легковажити у цьому питанні аж ніяк не можна, адже ціною такої неуважності може стати не лише грибкове захворювання, а й життя загалом.

Тож якщо ви хоча б раз ходили у таких закладах босоніж, будь ласка, забудьте це як поганий сон, і відтепер тільки одноразові тапочки для бані, одноразові тапочки для сауни, одноразові тапочки для готелю.

Чому ми так на цьому наголошуємо?

По-перше, усім відоме слово гігієна. І ви не можете бути на сто відсотків упевнені у стерильній обробці поверхні між попереднім відвідувачем сауни чи бані та вами. Тому саме одноразові тапочки для сауни стануть абсолютно оптимальним варіантом.

По-друге, здорові ноги люблять сухість та чистоту. І якщо з другим в бані начебто проблем нема, то от про перше дуже часто ми забуваємо. А дарма, бо грибкові мікроорганізми краще розмножують у вологому середовищі. Тому відразу після душу – якщо нема можливості добряче протерти шкіру ніг, то чудовим засобом навіть для найбільш лінивеньких стануть махрові одноразові тапочки. Це ідеальне вирішення питання, оскільки поєднаєте тапочки для бані, рушник та захист від мікробів на підлозі. Тому махрові тапочки вам забезпечать хороший настрій.

По-третє, саме одноразові тапочки дозволяють шкірі ніг дихати, а це вже є профілактикою багатьох хвороб. Також не зайве нагадати, що одноразові тапочки – персональні, тому  в жодному разі не можна допускати користування вашими тапочками другими особами. Особливо якщо ми говоримо про одноразові тапочки для сауни, бані та готелю.

Ще деякі лікарі в комплексі призначають одноразові тапочки для дому від пітливості ніг, а ортопеди – для відпочинку ніг від підборів чи навіть чоловічих туфлів.

Тож будьте здорові, а щоб забезпечити свої ніжки, ніжки своїх клієнтів чи пацієнтів комфортними одноразовими тапочками, то придбати  одноразові тапочки оптом можна на сайті tapochkov.com